Consultation for OmanConsultation for Oman, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Oman; Türkiye’ de bulunan Umman Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Umman vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Umman temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Umman Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Umman Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Umman temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Umman seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Umman vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Oman web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Oman web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Oman web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Oman‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

 

Consultation for Oman